Magiczne Powitanie Wakacji-Kids&Fun Expo w CWK

23.06.2017, godz. 12:00 – 21:00 – Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu

Wstęp: bilet 10zł

Już 23 czerwca Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zamieni się w wielki plac zabaw, magii, gier, tańca a także gotowania. Wszystko dla dzieci i z dziećmi. W końcu zaczynają się wakacje! Imprezę poprowadzi Filip Chajzer.

W dniu rozdania świadectw szkolnych, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędą się targi Magiczne Powitanie Wakacji-Kids&Fun Expo – To zupełnie nowa odsłona znanych już Opolanom targów Kids&Fun Expo. W roku, w którym miasto świętuje 800-lecie, w CWK świętować też będą, i to szczególnie radośnie, najmłodsi mieszkańcy Opola – mówi Beata Polaczek, dyrektor CWK Opole – Ostatni dzień roku szkolnego to przecież dla dzieci najpiękniejszy dzień, w którym kończy się stres i w nagrodę za wiele miesięcy pracy w szkole maluchom należy się ogrom radości. Stąd na wydarzeniu Magiczne Powitanie Wakacji zarówno dzieci, jak i ich rodzice, znajdą niemal wszystko o czym zamarzą.

Gwiazdą wydarzenia będzie jeden z czołowych magików na świecie: Maciej Pol. Przeniesie on w świat magii zarówno dzieci, jak i dorosłych. I co ważne: za sprawą jego czarów na świadectwach będą tylko same celujące oceny. Warto wiedzieć, że Maciej Pol jest pierwszym magikiem w Polsce, który podczas jednego z pokazów sprawił, że zniknęło…auto. Oczywiście samochody gości wydarzenia w CWK są bezpieczne.

Wakacyjną atmosferę będziemy tu odczuwać w każdej sekundzie. Zapach rozgrzanego cukru będzie towarzyszył ręcznej produkcji lizaków. Poleje się barwna lemoniada wyciskana z polskich owoców. Nie zabraknie waty cukrowej, popcornu, lodów. Ale uwaga! Młodzi Opolanie będą także masterchefami! Czworo z nich weźmie udział w pokazowym gotowaniu z jurorem telewizyjnego programu Mateuszem Gesslerem. Aby zostać „asystentem”  Gesslera dzieci musiały przejść przez casting kulinarny zorganizowany w hotelu DeSilva w Opolu. W jury zasiadała zwyciężczyni drugiej edycji MasterChef Junior, Julka Cymbaluk.

– Poza Strefą Gotowania, przygotowaliśmy też wiele innych atrakcji – podkreśla Magdalena Kajzar z CWK. – W Strefie Aktywności zapraszamy m.in. na futbolowe pokazy, ćwiczenia fitness dla dzieci, popisy taneczne, zumbę. W Strefie Gier nie zabraknie Xboxów. W Strefie Piękna na młode damy będą czekać fryzjer i  makijażystka. W Strefie Foto znany fotografik, Joanna Kolasa wykona każdemu chętnemu pamiątkowe zdjęcie.

Ta impreza to także wydarzenie modowe, oczywiście dedykowane dzieciom. Modelki i modele w wieku od 4 do 14 lat, wyłonieni podczas castingów (na które zgłosiło się aż 130 dzieci) pokażą to, w czym dzieciom jest najwygodniej a zarazem najbardziej do twarzy.

W CWK działać będzie przedszkole, gdzie dorośli będą mogli zostawić pod dobrą opieką dyplomowanych opiekunów swe dzieci i sami udać się na przykład na krótką chwilę wytchnienia do Strefy Chillout.

Sporo będzie się działo na zewnętrz CWK. Organizatorzy zapraszają na plażę, do zabaw na trampolinie i zjeżdżalniach. Będą też pokazy rycerskie, paintball, ścianka wspinaczkowa, miasteczko ruchu drogowego.

Na zakończenie – dyskoteka.

http://www.facebook.com/events/1902834323153674/

Magiczne Powitanie Wakacji-Kids&Fun Expo w CWK